Немає, напевно, нічого прекраснішого й естетичнішого за дівчину з ефектними сідничними м’язами в поєднанні з осиною талією і плоским животиком. З такою фігурою дівчина відчуває себе ідеально комфортно і впевнена в собі.
На жаль, природа рідко нагороджує подібною красою. Але, навіть якщо вам пощастило, зловживання зайвими калоріями і простими вуглеводами стрімко нагороджує нас жиром у центральній частині тіла.
Роботу над талією можна починати тільки коли сідничні м’язи вже накачані
Жодні вправи не спалюють жир у ділянці талії або живота. Зате дієта з сайту https://leonbm.com.ua/, що забезпечує дефіцит калорій, легко зменшує окружність талії на 10 см на місяць! З іншого боку, така дієта гальмує ріст сідниць і якщо потрібно їх як слід розвинути, то цей варіант харчування виключається.
Вам потрібно накачати м’язи, використовуючи легкий профіцит калорій і достатню кількість складних вуглеводів у раціоні (не менше 40%). Наступним кроком буде «сушіння», а вже в підсумку ви отримаєте прекрасну фігуру і бажані результати.
Погану генетику можна компенсувати тренуваннями, так само як і «обвисання м’язів»
М’язиста по молодості п’ята точка також норовить обвиснути вже в середньому віці. За останніми науковими даними, м’язова саркопенія (зниження м’язової маси в організмі) не пов’язана з віком і відбувається просто через відсутність навантажень вже починаючи з двадцятирічного (!) віку.
Це означає, що навіть власниці чудових м’язів можуть втратити їхню масу, і ця частина тіла буде вже сформована переважно з жиру.
Щоб отримати опуклі й округлі сідниці, потрібна м’язова маса
Ця маса досягається тільки під час роботи з підвищенням робочих ваг. Неможливо натренувати сідничні м’язи, присідаючи з власною масою тіла або навіть з невеликою штангою. Також марно виконувати випади або сідничний міст, махи ногами або будь-які інші вправи для сідничних м’язів з малими навантаженнями.
Сідничний м’яз складається з трьох пучків і є одним із найсильніших м’язів організму, малі ваги не можуть стимулювати його розвиток
Коли ви піднімаєтеся сходами, то по черзі виконуєте випад кожною ногою з вагою, що дорівнює вашій власній. Нерозумно сподіватися, що ще менше навантаження дасть якийсь ефект. Орієнтуйтеся на присідання зі штангою з масою 75-100% ваги свого тіла, за умови, що у вас немає зайвої ваги.
Подібний результат можна отримати за рік тренувань, припустимо, почати зі штанги масою в 10 кг і додавати на неї по 1 кг на тиждень. Уже через рік вага снаряда дійде до 60 кг. Як показала практика, це дає збільшення окружності сідниць приблизно на 8-12 см.
Якщо ж у вас є грижі або протрузії хребта, безпечною заміною присіданням можуть стати жим ногами лежачи з високою постановкою ніг і сідничний міст зі штангою.
Сідничні м’язи «потрібно брати не числом, а вмінням»
Не думайте, що велика кількість повторень, підходів або вправ дасть змогу компенсувати брак робочої ваги.
Усього три підходи по вісім повторень зі щотижневим підвищенням ваги дадуть зростання, а 30 підходів з малою вагою і по 20 повторень призведуть тільки до більшої втрати м’язів. Величезний обсяг навантажень лише збільшує м’язовий катаболізм, для маси ж потрібне підвищення силових показників, а не витривалість.
Досягнуті силові показники необхідно підтримувати і на дієті
Перейшовши до фінальної стадії своєї трансформації тіла, ви побачите, що сідничні м’язи досягли необхідного прогресу, але жир у ділянці талії псує весь отриманий ефект. Тут ми й почнемо дотримуватися дієти для спалювання жиру!
Звісно, жир згоратиме по всьому тілу, проте можна підтримати об’єм у ділянці тазостегнового суглоба, намагаючись не знижувати ваги в присіданнях. Тактика підтримання робочих ваг під час схуднення вже довела свою ефективність, тож у підсумку ви отримаєте омріяний пісочний годинник, а улюблені сукні ідеально облягатимуть вашу фігуру!